Skoči na glavno vsebino
Zoran Furman, svetovni popotnik, je za učence podružnične šole Vreme pripravil zanimivo potopisno predavanje.

V enournem predavanju je učencem predstavil njihove sovrstnike s celega sveta. Ob zanimivih fotografijah je prikazal način življenja, ki se vrti daleč stran od telefonov, računalnikov, tablic. Učenci so imeli priložnost spoznati kako se otroci, ki jih je gospod Zoran spoznal na potovanjih po Aziji, Afriki, Srednji in Južni Ameriki, učijo in igrajo s preprostimi, doma narejenimi igračami, kakšna so njihova oblačila in v kakšnih domovih živijo.

Predavanje so zaključili z ugotovitvijo, da so otroci po celem svetu radovedni in igrivi.

Zahvaljujemo se gospodu Zoranu Furmanu za popestritev petkovega popoldneva ter Mirjam Frankovič Franetič (TKŠD Urbanščica), ki je potopisno predavanje omogočila.

 

 

Ste že prebrali?

Debeli rtič 2024, 2. del

Debeli rtič 2024, 2. del

Od srede nam je nagajal internet (ga ni bilo) na celotnem območju zdravilišča Debeli rtič, zato tudi ni bilo nobene...

Dostopnost