Skoči na glavno vsebino

Zgodaj zjutraj so našo šolo obiskali skavti Blažka, Ivana, Veronika, Mihela in Andrej, učenci naše šole, in nam prinesli luč miru iz Betlehema, ki letos žari pod geslom »Vstani in sveti«. Sporoča nam, da je dovolj že eno samo dobro delo, da preženemo strah, tesnobo in temo, ki drže v krempljih svet v teh negotovih časih. Pomagajmo nekomu prečkati cesto, nesimo mu težko vrečko, obiščimo sorodnika, preberimo pravljico mlajšemu bratcu, pomagajmo babici pri pisanju novoletnih voščilnic in mami skuhajmo čaj – bolje se bomo počutili prav vsi. Svet bomo spremenili s preprostimi dejanji in ljubeznijo.

Skavte je sprejela ravnateljica Damijana Gustinčič, pri nas pa so se ustavili le za kratek čas, saj so morali luč in njeno sporočilo ponesti še v mnoge druge kraje.

(Visited 7 times, 1 visits today)

Ste že prebrali?

Rastem s knjigo

Rastem s knjigo

V četrtek, 28. septembra 2023, so sedmošolci v okviru projekta Rastem s knjigo obiskali krajevno knjižnico. Tam jim je...

Šolska TV – septembrska oddaja

Šolska TV – septembrska oddaja

Učenci interesne dejavnosti Šolska TV so zavihali rokave in posneli prvo oddajo šolske televizije. Vabimo vas k ogledu...

Skok v prvi razred

Skok v prvi razred

V novo šolsko leto 2023/2024  je na centralno šolo prvič vstopilo osemintrideset prvošolcev. Pod mentorstvom...

Dostopnost