Skoči na glavno vsebino

V sredo, 21. 12. 2022 so se učenci in učenke podružnične šole Vreme na prireditvi dedka Mraza v dvorani Rudnik predstavili s pevskimi in plesnimi točkami, ki sta jih vodila Martin Fabčič in Petra Rakovec. Na nastopu se je s plesno točko predstavila tudi osnovnošolska mažoretna skupina pod mentorstvom Polone Šekinc, gledališče »BIČIKLETA« pa je z gledališko predstavo Mehurčki v marsikomu izmed nas prebudila notranjega otroka. Na koncu je sledilo še posebno presenečenje – otroke je obiskal dedek Mraz s svojima palčkoma in jim prinesel tudi darilca.

Vsem prisotnim se zahvaljujemo za obisk in vam želimo srečne in zdrave božično-novoletne praznike.

Učenci in učitelji PŠ Vreme

S prireditve se je v živo za Primorsko kroniko javila tudi ravnateljica, ga. Gustinčič, in poudarila pomen podružničnih šol ter vlogo učitelja v današnjem času. Intervjuju lahko prislunite od 9:25 minute naprej.

Ste že prebrali?

Dostopnost