Skoči na glavno vsebino

V sredo, 21. 12. 2022 so se učenci in učenke podružnične šole Vreme na prireditvi dedka Mraza v dvorani Rudnik predstavili s pevskimi in plesnimi točkami, ki sta jih vodila Martin Fabčič in Petra Rakovec. Na nastopu se je s plesno točko predstavila tudi osnovnošolska mažoretna skupina pod mentorstvom Polone Šekinc, gledališče »BIČIKLETA« pa je z gledališko predstavo Mehurčki v marsikomu izmed nas prebudila notranjega otroka. Na koncu je sledilo še posebno presenečenje – otroke je obiskal dedek Mraz s svojima palčkoma in jim prinesel tudi darilca.

Vsem prisotnim se zahvaljujemo za obisk in vam želimo srečne in zdrave božično-novoletne praznike.

Učenci in učitelji PŠ Vreme

S prireditve se je v živo za Primorsko kroniko javila tudi ravnateljica, ga. Gustinčič, in poudarila pomen podružničnih šol ter vlogo učitelja v današnjem času. Intervjuju lahko prislunite od 9:25 minute naprej.

Ste že prebrali?

Pust, pust, krivih ust

Pust, pust, krivih ust

Današnji pustni torek je bil ustvarjalno pisan in igriv. V šolo so navsezgodaj zjutraj prihajale nasmejane maškare v...

Teden pisanja z roko

Teden pisanja z roko

Naša šola je tudi letošnjem šolskem letu ponovno sodelovala v projektu Teden pisanja z roko, ki je potekal od 22. do...

Prihod dedka Mraza

Prihod dedka Mraza

Veseli december je tu, mesta so čudovito okrašena z lučkami in praznično vzdušje se je naselilo vse okrog nas. Za naše...

Dostopnost