Skoči na glavno vsebino
Učenci so v preteklih tednih pri pouku spoznali humorno prozo mladinskega pisatelja Primoža Suhadolčana. Učencem smo Suhadolčanovo humoristično in akcijsko komiko približali z ogledom gledališke predstave Živalske novice.  Vse učence od 1. do 5. razreda centralne šole ter podružnic Vreme in Senožeče, smo popeljali v mestno gledališče v Novo Gorico, na ogled predstave Živalske novice. V slednji so igralci pod taktirko režiserke Ajde Valcl, uspešno in predvsem komično uprizorili pet njegovih komedij in sicer; Dolgčas okužil muhe,Trave ni, krave znorele, Vojna za travo, Raca spet padla z neba in Lepo je biti papagaj. Predstava je bila razigrana, nepredvidljiva, barvita, polna komičnih pripetljajev, o katerih so se učenci ob povratku v šolo veselo pogovarjali in se še naslednji dan med poukom smejali prisrčno humornim dejanjem na odru.

Ste že prebrali?

Planinski tabor pod Storžičem

Planinski tabor pod Storžičem

Letošnji planinski tabor, ki ga je organiziralo Planinsko društvo Sežana, je potekal med 8. in 12. julijem na zahodnem...

Počitniško varstvo

Počitniško varstvo

Poletje je že tu in s tem tudi čas počitnic, ko se otroci najraje zabavajo in uživajo v brezskrbnih dneh. Za starše pa...

Dostopnost