Skoči na glavno vsebino

STAREJŠI UČENCI MED 16 NAJBOLJŠIH ŠOL V KOŠARKI
V četrtek, 16. 2. je v Divači potekal polfinalni turnir za starejše učence v košarki. Naši košarkarji so v prvi tekmi premagali OŠ Vodmat. Sledilo je tekma med OŠ Vodmat in OŠ 8 talcev Logatec, na kateri so slavili slednji. V velikem finalu smo se tako pomerili z OŠ Logatec. V napetem srečanju so bili boljši gostje, ki so se tako uvrstili med 8.
Pohvaliti je potrebno celo šolo, ki je pripravila pravi spektakel in super vzdušje.

MANCA 3. V ŠPORTNEM PLEZANJU
V soboto, 25. 2., je v Šenčurju potekalo tekmovanje zahodne regije v športnem plezanju. Tekmovanja se je udeležilo 5 naših učencev. Najbolj je izstopala Manca Županc, ki je osvojila odlično 3. mesto. Dobro sta se odrezala tudi Žan Matić Polh z 8. in Nejc Trnovšek s 14. Mestom. Nekoliko nižje sta se uvrstila Ian O. Juh na 22. in Nik Rendić na 24. mesto.

MLAJŠI UČENCI PODROČNI PRVAKI
V torek je v Sežani potekalo področno prvenstvo v košarki za mlajše dečke. Naši košarkarji so na turnirju premagali vse 4 šole in tako postali področni prvaki.

Čestitke vsem nastopajočim.

Ste že prebrali?

Po Fabianijevih poteh

Po Fabianijevih poteh

  OŠ Dutovlje in OŠ Antona Šibelja Stjenka Komen sta že desetič organizirali bienalni natečaj prostorskega...

Dostopnost