Skoči na glavno vsebino

»8. marec dan žena, voščim tebi mamica. Rožice ti podarim, sreče zdravja zaželim! Danes ti bo ptička pela, rožica bo zacvetela. Mama rada te imam, zato želim ti lep ta dan!«

S temi besedami smo v ponedeljek, 13. 3. 2023 začeli prireditev ob dnevu žena. Ker si vsaka ženska zasluži lepo besedo, pozornost in predvsem spoštovanje, za vse dobro, kar stori, so tudi učenci naše šole s prireditvijo vsem navzočim poklonili majhno pozornost. Skupaj z mentorji so pripravili zanimiv in pester kulturni program z različnimi glasbenimi in plesnimi točkami. Manjkale niso niti deklamacije in recitacije mlajših in starejših učencev. Z gledališko igro pa so se predstavili tudi učenci dramskega krožka.

Vsem obiskovalcem v polnem večnamenskem prostoru šole so pričarali čudovit večer.

 

Martin Fabčič

 

Ste že prebrali?

Planinski tabor pod Storžičem

Planinski tabor pod Storžičem

Letošnji planinski tabor, ki ga je organiziralo Planinsko društvo Sežana, je potekal med 8. in 12. julijem na zahodnem...

Počitniško varstvo

Počitniško varstvo

Poletje je že tu in s tem tudi čas počitnic, ko se otroci najraje zabavajo in uživajo v brezskrbnih dneh. Za starše pa...

Dostopnost