Skoči na glavno vsebino
V četrtek, 30. 3. 2023, se je v Kosovelovem domu v Sežani odvijala območna revija otroških in mladinskih pevskih zborov »Pesem pomladi«. Revije se je udeležilo 11 pevskih zborov osnovnih šol brkinsko-kraške regije.  Vsak od zborov se je predstavil s tremi pesmimi.

Otroški pevski zbor iz Senožeč (Ada Škamperle) in mladinski pevski zbor matične šole (Anita Penko Maslo) sta s prepričljivim nastopom požela velik aplavz in pohvale stroke. Pevska zbora je na klavirju spremljal Matej Barič, strokovno oceno pa je podal Matej Penko.

OPZ PŠ Senožeče si je z ubranim petje prislužil pohvale ocenjevalca in uvrstitev na višji regijski nivo.

Učiteljici Anita in Ada

 

Ste že prebrali?

Planinski tabor pod Storžičem

Planinski tabor pod Storžičem

Letošnji planinski tabor, ki ga je organiziralo Planinsko društvo Sežana, je potekal med 8. in 12. julijem na zahodnem...

Počitniško varstvo

Počitniško varstvo

Poletje je že tu in s tem tudi čas počitnic, ko se otroci najraje zabavajo in uživajo v brezskrbnih dneh. Za starše pa...

Dostopnost