Skoči na glavno vsebino
V četrtek, 30. 3. 2023, se je v Kosovelovem domu v Sežani odvijala območna revija otroških in mladinskih pevskih zborov »Pesem pomladi«. Revije se je udeležilo 11 pevskih zborov osnovnih šol brkinsko-kraške regije.  Vsak od zborov se je predstavil s tremi pesmimi.

Otroški pevski zbor iz Senožeč (Ada Škamperle) in mladinski pevski zbor matične šole (Anita Penko Maslo) sta s prepričljivim nastopom požela velik aplavz in pohvale stroke. Pevska zbora je na klavirju spremljal Matej Barič, strokovno oceno pa je podal Matej Penko.

OPZ PŠ Senožeče si je z ubranim petje prislužil pohvale ocenjevalca in uvrstitev na višji regijski nivo.

Učiteljici Anita in Ada

 

(Visited 8 times, 1 visits today)

Ste že prebrali?

Rastem s knjigo

Rastem s knjigo

V četrtek, 28. septembra 2023, so sedmošolci v okviru projekta Rastem s knjigo obiskali krajevno knjižnico. Tam jim je...

Šolska TV – septembrska oddaja

Šolska TV – septembrska oddaja

Učenci interesne dejavnosti Šolska TV so zavihali rokave in posneli prvo oddajo šolske televizije. Vabimo vas k ogledu...

Skok v prvi razred

Skok v prvi razred

V novo šolsko leto 2023/2024  je na centralno šolo prvič vstopilo osemintrideset prvošolcev. Pod mentorstvom...

Dostopnost