Skoči na glavno vsebino
Sporočamo vam, da smo prispeli na cilj. Vremena nismo mogli naročiti, zato nas ni pričakalo sončno in toplo ozračje, a je narava v Triglavskem narodnem parku tako popolna, da nas ni bilo mogoče razočarati.

Po kratki seznanitvi s pravili o domskem redu in okusnem obroku smo se razdelili v dve skupini in pogumno podali raziskovat osnove preživetja v ekstremnih pogojih v naravi ter prehodili gozdno pot do Ukanca.

Dan smo zaključili z nočnim pohodom do Ribčevega Laza, kjer smo si ogledali naravni balvan – plezalno steno, na katero bodo naši osmošolci splezali v četrtek.

S šole v naravi vas pozdravljamo učitelji z osmošolci.

Ste že prebrali?

Belajtnga 2023

Belajtnga 2023

V nedeljo, 28. maja 2023, se je skupina učencev raziskovalnega krožka in šolskega vrta iz Divače ter skupina učencev...

Dostopnost