Skoči na glavno vsebino
 

Prvega septembra je prag naše podružnične šole Vreme pogumno prestopilo pet prvošolcev. S  programom in spodbudnimi besedami so jih v novo okolje pospremili učenci dramskega krožka iz Divače, učiteljice podružnične šole, ravnateljica Damijana Gustinčič in županja Alenka Štrucl Dovgan.

Solze sreče, nasmešek in ponos je bilo mogoče opaziti na obrazih staršev, ko so prvošolci uspešno opravili skok v novo šolsko leto ter prejeli  rumeno rutica okrog vratu. Razveselili so se tudi sladkega presenečenja.

Dragi prvošolčki!

Želimo vam, da se boste radovedno podali v svet znanja, pisanja, igre in novih prijateljev.

Srečno!

 

Ste že prebrali?

Izšla je Vremščica

Izšla je Vremščica

V letošnji Vremščici smo se odločili raziskati moč besed. Učenci so razmišljali o reku »lepa beseda lepo mesto najde«,...

Dostopnost