Skoči na glavno vsebino
 

Prvega septembra je prag naše podružnične šole Vreme pogumno prestopilo pet prvošolcev. S  programom in spodbudnimi besedami so jih v novo okolje pospremili učenci dramskega krožka iz Divače, učiteljice podružnične šole, ravnateljica Damijana Gustinčič in županja Alenka Štrucl Dovgan.

Solze sreče, nasmešek in ponos je bilo mogoče opaziti na obrazih staršev, ko so prvošolci uspešno opravili skok v novo šolsko leto ter prejeli  rumeno rutica okrog vratu. Razveselili so se tudi sladkega presenečenja.

Dragi prvošolčki!

Želimo vam, da se boste radovedno podali v svet znanja, pisanja, igre in novih prijateljev.

Srečno!

 

(Visited 128 times, 1 visits today)

Ste že prebrali?

Nagrajena panjska končnica

Nagrajena panjska končnica

Učenci podružnične šole Vreme so sodelovali na likovnem natečaju PANJSKE KONČNICE PO KRAŠKO, ki sta ga razpisala...

Majhni igralci na velikem odru

Majhni igralci na velikem odru

Skupina otrok podružnične šole Vreme se je odzvala vabilu Margit Grošelj Miklavec, predsednice Kulturnega društva...

Dostopnost