Skoči na glavno vsebino
V novo šolsko leto 2023/2024  je na centralno šolo prvič vstopilo osemintrideset prvošolcev. Pod mentorstvom učiteljice Lidije Uršič so učenke dramskega krožka uprizorile igrico z naslovom: »Kjer se prepirata dva, tretji dobiček ima.« Učence in starše so slavnostno nagovorili ravnateljica Damijana Gustinčič, županja Alenka Štrucl Dovgan in policist Marko Škorjanc. Sledil je pomemben skok v prvi razred.  V učilnici jih je pričakalo darilce in sladko presenečenje. Domov so odšli z novimi vtisi in pričakovanji naslednjih šolskih dni.

Dragi prvošolci, dobrodošli na naši šoli!

Učiteljice prvega razreda

(Visited 169 times, 1 visits today)

Ste že prebrali?

Tradicionalni slovenski zajtrk 2023

Tradicionalni slovenski zajtrk 2023

Začetek jeseni v Sloveniji prinaša okusno tradicijo – obeležitev Tradicionalnega slovenskega zajtrka, ki že trinajsto...

Mi smo živa dediščina

Mi smo živa dediščina

Ob praznovanju 20. obletnice UNESCO Konvencije o varovanju nesnovne kulturne dediščine, ki smo jo obeležili v okviru...

Dostopnost