Skoči na glavno vsebino

O kako lepo bi bilo, če bi obogateli tako kot neznani arheolog, ki je Ido, eno izmed mnogih odlično ohranjenih fosilov, najdenih v jami Messel, prodal za več kot milijon dolarjev. Toda še prej bi morali postati arheologi in dragoceni fosil sploh poiskati. To ne bi bilo težko, če bi vedeli, kaj fosili so. Prav zato smo se učenci 4. c razreda pogovarjali o tem in  model fosila pri pouku poskušali narediti tudi sami. Uporabili smo lupine školjk in polžje hišice, mivko, mavec in vodo. Nastali so res zanimivi izdelki. Kar poglejte si jih.

Učenci 4. c

 

Ste že prebrali?

Zlata sobota

Zlata sobota

V soboto, 13. 4. 2024, je v Gorici (Italija)  potekalo pevsko tekmovanje otroških in mladinskih zborov. Tekmovanje je...

Dan žena v Senožečah

Dan žena v Senožečah

Ob dnevu žena so se v nedeljo,  10. 3. 2024, na proslavi v Dvorani Rudolfa Cvetka v Senožečah,  v kulturnem programu...

Juhuhu, pust je tu!

Juhuhu, pust je tu!

Pustni torek je privabil v šolo prav posebne učence. Po učilnici so poplesavale princeske, s črkami so se mučili...

Dostopnost