Skoči na glavno vsebino

O kako lepo bi bilo, če bi obogateli tako kot neznani arheolog, ki je Ido, eno izmed mnogih odlično ohranjenih fosilov, najdenih v jami Messel, prodal za več kot milijon dolarjev. Toda še prej bi morali postati arheologi in dragoceni fosil sploh poiskati. To ne bi bilo težko, če bi vedeli, kaj fosili so. Prav zato smo se učenci 4. c razreda pogovarjali o tem in  model fosila pri pouku poskušali narediti tudi sami. Uporabili smo lupine školjk in polžje hišice, mivko, mavec in vodo. Nastali so res zanimivi izdelki. Kar poglejte si jih.

Učenci 4. c

 

(Visited 130 times, 1 visits today)

Ste že prebrali?

Dan brez papirja

Dan brez papirja

Ga je sploh mogoče imeti? Samo danes smo v roke prijeli knjige, uporabili smo toaletni papir, v trgovini smo plačali z...

Evakuacijska vaja

Evakuacijska vaja

V sredo je med četrto šolsko uro zagorelo v šolski knjižnici. Nemudoma je stekla evakuacija. Med preštevanjem otrok na...

Dostopnost