Skoči na glavno vsebino

Po nekaj letnem premoru smo na podružnični šoli Vreme ponovno obudili delavnico izdelovanja adventnih venčkov in novoletnega okrasja. V šolskih prostorih so se učenci ob prijetnem in sproščenem vzdušju ustvarjalno povezali s svojimi starši, starimi starši  in drugimi obiskovalci ter tako skupaj kvalitetno preživeli četrtkov popoldan.

Vzdušje je bilo ustvarjalno, čutilo se je veliko pozitivne energije. Vse to je bilo opaziti pri zelo hitri porabi ponujene zaloge materialov, sveč in okraskov. Prav vsi so se pri izdelavi zelo potrudili, kar je videti tudi na končnih unikatnih izdelkih.  

Učenci so izdelali tudi novoletne voščilnice, ki jih bodo ob prihajajočih praznikih namenili svojim najdražjim.

Po končani delavnici so se učenci skupaj s starši podružili ob čaju in pecivu.

 

Zahvaljujemo se vsem, ki ste pomagali pri izvedbi delavnic ter se odzvali našemu vabilu.

 

Ste že prebrali?

Dostopnost