Skoči na glavno vsebino

“December ni čas za negativnost, ampak vesele dogodke, za ljubezen in medsebojno spoštovanje,” so bile besede, s katerimi nas je nagovoril predsednik RD Bandera Dolenja vas, g. Aleš Tominc, ki je učence dramskega krožka iz Senožeč prijazno gostil ob prižigu lučk v Dolenji vasi. Z njim vred so učenci odštevali do trenutka, ko se je vaško jedro odelo v praznični duh. Ščebetava množica ljudi pa je z zanimanjem prisluhnila programu, ki smo ga  pripravili in na katerega se je odzval tudi dedek Mraz in nas v zahvalo za naš trud tudi obdaril.

Ste že prebrali?

Krajevni praznik v Senožečah

Krajevni praznik v Senožečah

V soboto, 1. 6. 2024, je v Senožečah, v Dvorani Rudolfa Cvetka zgodovina ponovno oživela. Vsi spomini so prišli na...

Izšla je Vremščica

Izšla je Vremščica

V letošnji Vremščici smo se odločili raziskati moč besed. Učenci so razmišljali o reku »lepa beseda lepo mesto najde«,...

Dostopnost