Skoči na glavno vsebino

“December ni čas za negativnost, ampak vesele dogodke, za ljubezen in medsebojno spoštovanje,” so bile besede, s katerimi nas je nagovoril predsednik RD Bandera Dolenja vas, g. Aleš Tominc, ki je učence dramskega krožka iz Senožeč prijazno gostil ob prižigu lučk v Dolenji vasi. Z njim vred so učenci odštevali do trenutka, ko se je vaško jedro odelo v praznični duh. Ščebetava množica ljudi pa je z zanimanjem prisluhnila programu, ki smo ga  pripravili in na katerega se je odzval tudi dedek Mraz in nas v zahvalo za naš trud tudi obdaril.

Ste že prebrali?

Juhuhu, pust je tu!

Juhuhu, pust je tu!

Pustni torek je privabil v šolo prav posebne učence. Po učilnici so poplesavale princeske, s črkami so se mučili...

Kulturni večer v Senožečah

Kulturni večer v Senožečah

Ker je 8. 2. dan namenjen kulturi, je prav, da smo se tudi z učenci spomnili na našega največjega pesnika, Franceta...

Novoletna poštica

Novoletna poštica

Učenci senožeške podružnične šole so pred novoletnimi počitnicami napisali več kot sto pisem in voščil. Praznično...

Dostopnost