Skoči na glavno vsebino
V petek, 15. decembra, smo na podružnični šoli Vreme izpeljali izmenjevalnico oblačil, knjig in igrač, ki je požela velik uspeh.

Učenci so od doma prinesli oblačila, ki jim niso več prav ali so se jih naveličali; knjige, ki jih ne berejo več in igrače oz. družabne igre, s katerimi se ne igrajo več. Odziv na samo izmenjevalnico je bil izjemen – nad pričakovanji. Šolska telovadnica je bila še posebej polna oblačil, kakor tudi igrač in knjig.

Izmenjava je potekala po načelu »odneseš, kolikor prineseš«. Učenci so za prinesene stvari dobili ustrezne kartončke: modre za obleke, rumene za knjige in rdeče za igrače. Na sami izmenjevalnici so številna oblačila, veliko igrač in knjige dobile nove lastnike.

Z izmenjevalnico smo v duhu predbožičnih praznikov pričarali nasmehe na lica naših učencev ter hkrati naredili nekaj dobrega za naš planet, kajti takšne in podobne akcije pripomorejo k zmanjšanju velike potrošnje in večji skrbi za okolje in še zabavali smo se!

Izmenjevalnico smo zaključili z vprašanje oz. željo: »Kdaj bo naslednja?« J

Timea Gal in učiteljice iz Vrem

 

V petek, 15. decembra, smo na podružnični šoli Vreme izpeljali izmenjevalnico oblačil, knjig in igrač, ki je požela velik uspeh.

Učenci so od doma prinesli oblačila, ki jim niso več prav ali so se jih naveličali; knjige, ki jih ne berejo več in igrače oz. družabne igre, s katerimi se ne igrajo več. Odziv na samo izmenjevalnico je bil izjemen – nad pričakovanji. Šolska telovadnica je bila še posebej polna oblačil, kakor tudi igrač in knjig.

Izmenjava je potekala po načelu »odneseš, kolikor prineseš«. Učenci so za prinesene stvari dobili ustrezne kartončke: modre za obleke, rumene za knjige in rdeče za igrače. Na sami izmenjevalnici so številna oblačila, veliko igrač in knjige dobile nove lastnike.

Z izmenjevalnico smo v duhu predbožičnih praznikov pričarali nasmehe na lica naših učencev ter hkrati naredili nekaj dobrega za naš planet, kajti takšne in podobne akcije pripomorejo k zmanjšanju velike potrošnje in večji skrbi za okolje in še zabavali smo se!

Izmenjevalnico smo zaključili z vprašanje oz. željo: »Kdaj bo naslednja?« J

Timea Gal in učiteljice iz Vrem

 

Ste že prebrali?

Debeli rtič 2024, 2. del

Debeli rtič 2024, 2. del

Od srede nam je nagajal internet (ga ni bilo) na celotnem območju zdravilišča Debeli rtič, zato tudi ni bilo nobene...

Dostopnost