Skoči na glavno vsebino

Tudi med prazničnimi dnevi so nakateri učenci pevsko-dramskega krožka stopili na oder in navdušili občinstvo na dveh izjemnih dogodkih – Božičnici ter tradicionalnem Božičnem koncertu, ki ga je organiziral MePZ Senožeče.

Vse prisotne so prevzeli s svojim izjemnim nastopom, ki je bil prava paša za ušesa. Od recitalov do petja, vsak trenutek je bil prežet z iskrico talenta in predanosti, ki so jo naši učenci vnesli na oder.

V recitalih so izražali globoka čustva in prenašali sporočila prazničnega duha, melodije pa so bile kot čarobne note, ki so ustvarile čudovito vzdušje in še dodatno okrepile praznično vzdušje.

Vsi prisotni so se veselili, da so bili lahko priča njihovemu talentu in trudu ter jim ponosno čestitali. Njihova strast do umetnosti je resnično navdihujoča in daje velik vzgled vsem mladim ustvarjalcem.

Ste že prebrali?

Dostopnost