Skoči na glavno vsebino

Učenci senožeške podružnične šole so pred novoletnimi počitnicami napisali več kot sto pisem in voščil. Praznično okrašene ovojnice in pisma so na predvečer novega leta dostavili v Dom upokojencev  Sežana.  Gospa Rosana Šturm, direktorica Doma upokojencev Sežana, je že naslednji dan učiteljicam sporočila, da je »poštica« prinesla oskrbovancem neskončno veliko veselja, topline in sreče. Ves dan so govorili o pismih in občudovali  čudovite praznične ilustracije. Mnogi jih niso ves dan izpustili iz rok. Sedaj se pripravljajo, da bodo učencem odgovorili na njihova pisma.

Čudovito, kako lahko  drobna pozornost  poveže popolnoma neznane osebe in naredi praznike še bolj posebne.

                                                                                                             Učiteljice

Ste že prebrali?

Dostopnost