Skoči na glavno vsebino

Ponosni smo, da naša šola nosi ime po dr. Bogomirju Magajne. V spomin na njegovo rojstvo smo ta teden ustvarjali, prebirali njegove knjige, slikali, risali, igrali in uživali v njegovi neprecenljivi zapuščini. Pod vodstvom učiteljice Tatjane Živec je v večnamenskem prostoru nastala čudovita razstava likovnih del, ki so jih ustvarili učenci prvih štirih razredov na naši šoli. Naša velika umetnica Anamarija Meglič je naslikala Brkonjo Čeljustnika. Člani dramskega krožka pod mentorstvom Lidije Uršič so v počastitev obletnice učencem razredne stopnje odigrali dramsko igrico Janko, Metka in Pavliha. Učenci so se vživeli v igro in ob zaključku prosili naj še enkrat odigramo. Lepo je verjeti v pravljice, ko dobro zmaga nad zlem. Oglejte si posnetek, ki ga je posnela mamica dveh igralk dramskega krožka.

Lidija Uršič

 

Ste že prebrali?

Planinski tabor pod Storžičem

Planinski tabor pod Storžičem

Letošnji planinski tabor, ki ga je organiziralo Planinsko društvo Sežana, je potekal med 8. in 12. julijem na zahodnem...

Počitniško varstvo

Počitniško varstvo

Poletje je že tu in s tem tudi čas počitnic, ko se otroci najraje zabavajo in uživajo v brezskrbnih dneh. Za starše pa...

Dostopnost