Skoči na glavno vsebino

Ponosni smo, da naša šola nosi ime po dr. Bogomirju Magajne. V spomin na njegovo rojstvo smo ta teden ustvarjali, prebirali njegove knjige, slikali, risali, igrali in uživali v njegovi neprecenljivi zapuščini. Pod vodstvom učiteljice Tatjane Živec je v večnamenskem prostoru nastala čudovita razstava likovnih del, ki so jih ustvarili učenci prvih štirih razredov na naši šoli. Naša velika umetnica Anamarija Meglič je naslikala Brkonjo Čeljustnika. Člani dramskega krožka pod mentorstvom Lidije Uršič so v počastitev obletnice učencem razredne stopnje odigrali dramsko igrico Janko, Metka in Pavliha. Učenci so se vživeli v igro in ob zaključku prosili naj še enkrat odigramo. Lepo je verjeti v pravljice, ko dobro zmaga nad zlem. Oglejte si posnetek, ki ga je posnela mamica dveh igralk dramskega krožka.

Lidija Uršič

 

Ste že prebrali?

Pustno rajanje v Divači

Pustno rajanje v Divači

Otroci so od nekdaj glavni junaki pustnega rajanja, in tako je bilo tudi letos v Divači, kjer so se osnovnošolci...

Dostopnost