Skoči na glavno vsebino

Pustni torek je privabil v šolo prav posebne učence. Po učilnici so poplesavale princeske, s črkami so se mučili policaji, čarovnice so čudno govorile in coprale. Vojaki so strumno korakali po hodnikih in mali kurent je preganjal otroke. Ja, tako zabavno je bilo na naši šoli. Po pouku smo se sprehodili po vasi, prepevali in vriskali ter oznanjali, da se zima poslavlja. Vaščani so nas sprejeli z odprtimi rokami in nam v košare natrosili kupe bonbonov, čokolad in slastnih krofov. Utrujeni smo se vrnili v šolo in v hipu pojedli pustno kosilo.   

Ste že prebrali?

Kulturni večer v Senožečah

Kulturni večer v Senožečah

Ker je 8. 2. dan namenjen kulturi, je prav, da smo se tudi z učenci spomnili na našega največjega pesnika, Franceta...

Novoletna poštica

Novoletna poštica

Učenci senožeške podružnične šole so pred novoletnimi počitnicami napisali več kot sto pisem in voščil. Praznično...

Dostopnost