Skoči na glavno vsebino

Današnji pustni torek je bil ustvarjalno pisan in igriv. V šolo so navsezgodaj zjutraj prihajale nasmejane maškare v izvirnih preoblekah in širile veselje po šoli. S prepevanjem pesmi in zvoku harmonike so se sprehodile po Vremski dolini in iz hiš priklicale marsikaterega Vremca. Maškare so bile za prinos veselja in razigranosti nagrajene s sladkarijami.

Veseli smo, da je bilo letošnje pustno rajanje razigrano in ustvarjalno in prepričani smo, da je tudi po naši zaslugi pomlad za vogalom.

Ste že prebrali?

Teden pisanja z roko

Teden pisanja z roko

Naša šola je tudi letošnjem šolskem letu ponovno sodelovala v projektu Teden pisanja z roko, ki je potekal od 22. do...

Prihod dedka Mraza

Prihod dedka Mraza

Veseli december je tu, mesta so čudovito okrašena z lučkami in praznično vzdušje se je naselilo vse okrog nas. Za naše...

Dostopnost