Skoči na glavno vsebino

Potujoča knjižnica, Osrednje knjižnice Srečka Vilharja iz Kopra, že vrsto let obiskuje vremske otroke. Učenci si lahko vsak zadnji četrtek v mesecu izposodijo knjige na posebej prirejenem avtobusu imenovanem bibliobus. Tudi v mesecu februarju nas je obiskala, vendar je bil tokratni obisk poseben. Za učence so pripravili pravljično urico. Knjižničarka Tina je mlajšim učencem prebrala pravljico Rdeča volnena rokavica, starejši učenci pa so prisluhnili pravljici Rovka Črkolovka.

Knjižničarjema Črtu in Reneju ter knjižničarki Tini se zahvaljujemo za popestritev dopoldneva.

Ste že prebrali?

Debeli rtič 2024, 2. del

Debeli rtič 2024, 2. del

Od srede nam je nagajal internet (ga ni bilo) na celotnem območju zdravilišča Debeli rtič, zato tudi ni bilo nobene...

Dostopnost