Skoči na glavno vsebino

Včeraj je v Kosovelovem domu odmevala pesem mladih. Srečali so se pevci iz Sežane, Dutovelj, Tomaja, Štanjela, Komna, Divače in Senožeč. Našo šolo sta predstavljala OPZ  Divača pod vodstvom Martina Fabčiča in senožeški OPZ pod vodstvom Ade Škamperle. Poslušalci so lahko uživali v lepem petju mladih, hkrati pa  je voditeljica programa v povezovalni program vpletla Kosovelove verze in tako spomnila, da smo pred dnevi obeležili 120 letnico rojstva kraškega slavčka-Srečka Kosovela.

Revijo PZ je ocenjevala gospa Maja Cilenšek. Zbor iz Senožeč je bil odlično ocenjen in napreduje na višji tekmovalni nivo.

                                                                                                Ada Škamperle

Ste že prebrali?

Planinski tabor pod Storžičem

Planinski tabor pod Storžičem

Letošnji planinski tabor, ki ga je organiziralo Planinsko društvo Sežana, je potekal med 8. in 12. julijem na zahodnem...

Počitniško varstvo

Počitniško varstvo

Poletje je že tu in s tem tudi čas počitnic, ko se otroci najraje zabavajo in uživajo v brezskrbnih dneh. Za starše pa...

Dostopnost