Skoči na glavno vsebino

V soboto, 13. 4. 2024, je v Gorici (Italija)  potekalo pevsko tekmovanje otroških in mladinskih zborov. Tekmovanje je neposredno prenašal radio Trst. Otroški zbor iz Senožeč je pod vodstvom Ade Škamperle tudi tokrat prepričal komisijo in prejel kar tri priznanja (zlato priznanje z odliko, priznanje za najboljšo izvedbo ljudske pesmi in priznanje za najboljši zbor tekmovanja). Solistične dele so odlično odpeli Neža Kavčič, Lev Mesar in Maks Udovič. Navdušenje  pevcev ob razglasitvi rezultatov je bilo nepopisno. Ker so pevci poleg priznanj in  umetniške slike dobili tudi ovojnico z denarno nagrado, so si v Vipavi privoščili  sladoled. Tega dne je bil sladoled še prav posebej sladek.

                                                                                                   Čestitke vsem nastopajočim!

                                                                                                    Ada Škamperle

Ste že prebrali?

Krajevni praznik v Senožečah

Krajevni praznik v Senožečah

V soboto, 1. 6. 2024, je v Senožečah, v Dvorani Rudolfa Cvetka zgodovina ponovno oživela. Vsi spomini so prišli na...

Izšla je Vremščica

Izšla je Vremščica

V letošnji Vremščici smo se odločili raziskati moč besed. Učenci so razmišljali o reku »lepa beseda lepo mesto najde«,...

Dostopnost