V preteklem tednu so učenci PŠ Vreme uspešno izpeljali zbiralno akcijo odpadnega papirja, ki je trajala en teden. Akcija je bila del prizadevanj šole za ozaveščanje učencev o pomembnosti varovanja okolja in ohranjanja našega planeta. Učenci so s pomočjo staršev, učiteljic in krajanov zbrali veliko količino papirja, ki bo zdaj poslan v reciklažo.
S sodelovanjem v tej akciji so učenci pokazali odgovornost do okolja in pridobili pomembno izkušnjo o tem, kako lahko z majhnimi dejanji prispevamo k bolj zeleni prihodnosti. Podobne aktivnosti bodo na šoli izvajali tudi v prihodnje, saj si želijo, da bi že mladi razvili zavest o pomenu trajnostnega načina življenja.

Mlekastično! Izberem domače

V petek, 27. septembra 2024, je v prostorih Pef Ljubljana, potekala slavnostna podelitev priznanj in nagrad za...