Spoštovani starši,

sporočam, da je Vlada Republike Slovenije  na seji, 3. 3. 2022,  sprejela nov Odlok o začasnih ukrepih za preprečevanje in obvladovanje okužb z nalezljivo boleznijo COVID-19, ki na področju vzgoje in izobraževanja s ponedeljkom, 7. 3. 2022, prinaša dodatno sproščanje ukrepov.

V skladu s sprejetim Odlokom  s  ponedeljkom, 7. 3. 2022,  učencem in zaposlenim v šoli  ni potrebno uporabljati  zaščitnih mask za ves čas izvajanja vzgojno-izobraževalnega programa.

Veselimo se, da smo v prihajajoči pomladi dosegli upadanje okužb do te mere, da lahko bolj sproščeno izvajamo šolske dejavnosti in uspešno zaključimo šolsko leto.

Hvala za podporo in sodelovanje pri uveljavljanju preventivnih ukrepov.

Lepo vas pozdravljamo,

ravnateljica Damijana Gustinčič s sodelavkami in sodelavci

Spremembe glede karanten

Spoštovani starši, obveščam vas o spremembah, ki se nanašajo na karantene in veljajo od srede, 19. 1. 2022. 1.      Na...