Počitnice so končno tu!

Drage učenke in učenci,

današnji vrvež na šoli je naznanil, da se je pouk v tem šolskem letu zaključil. Pred vami so dolgo pričakovane poletne počitnice.
Čestitam vam za vse vaše dosežke, ki ste jih dosegli z delom, vztrajnostjo in odgovornostjo.
Želim vam, da se spočijete in prepustite počitniškemu vzdušju.

Pred nami je pomemben praznik – Dan državnosti.

Letos mineva 32 let, odkar so se uresničile stoletne sanje naših prednikov, da smo dobili svoja lastno državo – Republiko Slovenijo. Dobili smo svoje državne simbole: zastavo, grb in himno.

Država, domovina obstane z njenimi prebivalci: z njeno kulturo, jezikom, umetnostjo, znanostjo, omiko in spoštovanjem tradicije. Zato, čuvajmo našo kulturno in naravno dediščino, spoštujmo se med seboj in si pomagajmo. Le tako bo naša lepa Slovenija ostala najlepši košček sveta za prijetno bivanje

Naj bodo počitnice prijetne in varne za vse!

Ravnateljica Damijana Gustinčič in vsi zaposleni na šoli